Samsung External battery, 10.000mAh, AFC, MicroUSB, Silver

19.00 EUR

Color: Silver Capacity: 10,000 mAh Typical capacity (normal charge): 6,300 mAh, 31.5 Wh Typical capacity (fast charge): 3,100mAh, 27.9 Wh Input / Output voltage (Maximum, normal charge): 5 V / 5 V Input / Output voltage (Maximum, fast charge): 9 V / 9V Input / Output current (Maximum, normal charge): 2 A / 2A Input / Output current (Maximum, fast charge): 1.67 A / 1.67 AD Cable length: 0.2 m (Micro USB) Dimensions W x H x D): 71×141.8×14 mmWeight: 220 g

Се очекува наскоро

Шифра: 4802 Категорија Атрибути: ,

Информации

Бренд

Samsung

Reviews

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “Samsung External battery, 10.000mAh, AFC, MicroUSB, Silver”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *