SD MICRO 64GB HC Class 10 UHS-I AD V10

250.00 ден.

Adata MicroSDXC/SDHC Format microSD, Capacity 64 GB MB, Read up to 100 MB/s, Write up to 25 MB/s V10

Се очекува наскоро

Шифра: 46151 Категорија Атрибути: ,

Опис

Memory card
Format: Micro SDXC
Capacity: 64 GB
Read speed: 100 Mb/S
Write Speed: 25 Mb/S
Class: Class 10 U1 A1

Критики

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “SD MICRO 64GB HC Class 10 UHS-I AD V10”