SD MICRO 128GB UHS-I Class 10 A1 + AD

480.00 ден.

Memory card Adata Micro SDXC 128GB, Format microSD, Capacity 128 GB MB, Read 100 MB/s, Write 25 MB/s

Се очекува наскоро

Шифра: 46153 Категорија Инфо:

Опис

Memory card
Format: Micro SDXC
Capacity: 128 GB
Read speed: 100 Mb/S
Write Speed: 25 Mb/S
Class: Class 10 U1 A1

Критики

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “SD MICRO 128GB UHS-I Class 10 A1 + AD”