Назад кон Видео надзор

Camera Bullet 2C 2mp-IPC-F22P-Imou

33.00 EUR

Camera Bullet 2C 2mp-IPC-F22P-Imou

Се очекува наскоро

Шифра: 29143 Категорија Атрибути: ,

Опис

Video Surveillance – Digital Camera
Camera type: Bullet
Sensor: 1 / 2.8 “CMOS
Day / Night: yes
Focal Length: 2.8
Max. Resolution: 2
Video compression format: H.264 H.265
Audio: bidirectional
FPS: 25
Wi-Fi: yes
Motion Detection: yes
Network: 802.11n

Reviews

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “Camera Bullet 2C 2mp-IPC-F22P-Imou”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *