video

Cable DisplayPort to HDMI 3m
Cable DisplayPort to HDMI 3m
13.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

Aksesorë

TV Wall Mount 32″-70″ w/Tilt Steel
TV Wall Mount 32"-70" w/Tilt Steel
14.00 EUR Lexoni më shumë

S’ka stok

Aksesorë dhe pajisje

USB Universal Power Charger EnerGenie Quick Charge 3.0 Black
USB Universal Power Charger EnerGenie Quick Charge 3.0 Black
14.00 EUR Lexoni më shumë

S’ka stok

Aksesorë

Notebook Stand Gembird up to 15.6″/2x LED Fan/2xUSB Black
Notebook Stand Gembird up to 15.6"/2x LED Fan/2xUSB Black
14.00 EUR Lexoni më shumë

S’ka stok

Bluetooth

Speaker Gembird Bluetooth SPK-BT-11 Black
Speaker Gembird Bluetooth SPK-BT-11 Black
14.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

Bluetooth

Speaker Gembird Bluetooth SPK-BT-11 Grey
Speaker Gembird Bluetooth SPK-BT-11 Grey
14.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

rrjet

Patch Cable S/FTP 15m Cat6A LSZH Gembird Grey
Patch Cable S/FTP 15m Cat6A LSZH Gembird Grey
14.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

Bluetooth

Speaker Gembird Bluetooth SPK-BTOD-01 Outdoor Black
Speaker Gembird Bluetooth SPK-BTOD-01 Outdoor Black
14.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

Miu dhe tastierat

Mouse Gembird Wireless Gaming Firebolt 3200DPI Rechargeable RGB
Mouse Gembird Wireless Gaming Firebolt 3200DPI Rechargeable RGB
14.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

tjetër

Serial Ports PCI Express Add on card SPC-22 2xSer. Ports
Serial Ports PCI Express Add on card SPC-22 2xSer. Ports
15.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

Mjetet

Crimping and Striping Tool Gembird Automatic
Crimping and Striping Tool Gembird Automatic
15.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok

video

Cable VGA 10m Gembird Dual Shielded 2*Ferrite Core Black
Cable VGA 10m Gembird Dual Shielded 2*Ferrite Core Black
15.00 EUR Shtoni në shportë

Ka stok