Назад кон Инкџет

HP Ink Supply M0H56AE

800.00 ден.

HP ink number M0H56AE, No. GT52, Ink bottle, Color Yellow, 8000 pages, for HP DeskJet GT 5810 All-in-One,5820 All-in-One,HP Ink Tank 115,HP Ink Tank 315,415,HP Smart Tank 500,515,530,615

На залиха

Шифра: 47562 Категорија Атрибути: ,

Опис

Consumables – Ink
Type: Ink bottle
Color: Yellow
Capacity [ml]: 0 ml
Capacity [page]: 8000 SHEETS

Критики

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “HP Ink Supply M0H56AE”