Назад кон Галантерија

Samsung Super Fast Charger Adapter 15W White

8.00 EUR

Samsung Super Fast Charger Adapter 15W White

Се очекува наскоро

Шифра: 24282 Категорија Атрибути: ,

Опис

Functions: Quick charge
function: USB-A connections
Package contents: Travel Adapter
Warranty: 6 months

Reviews

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “Samsung Super Fast Charger Adapter 15W White”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *