Назад кон Рефлектори

Rosette 3W Chrome

5.00 EUR

Rosette 3W Chrome

На залиха

Шифра: 32900 Категорија Инфо:

Опис

Warranty: 2 years
Features:
Напојување
3W
Voltage
220V
Type
CHROME
Color of light
Warm, Cold

Reviews

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “Rosette 3W Chrome”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *