Notebook Huawei D15 i3-10110U 8GB/256GB SSD/UHD 620/15.6″ FullHD IPS/1.62Kg/FPR/Win10Home

465.00 EUR

Notebook Huawei D15 i3-10110U 8GB/256GB SSD/UHD 620/15.6″ FullHD IPS/1.62Kg/FPR/Win10Home

На залиха

Шифра: 34077 Категорија Атрибути: ,

Опис

Warranty: 24 months

Reviews

Сеуште нема коментари.

Кометирајте први за “Notebook Huawei D15 i3-10110U 8GB/256GB SSD/UHD 620/15.6″ FullHD IPS/1.62Kg/FPR/Win10Home”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *